Konya Petek Temizleme Servisi

Tesisat ve Petek Temizleme Servisi
Yetkili Kişi : Radyatör Temizleme Servisi Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

Konya Petek Temizleme Servisi

 Konya Petek Temizleme Servisi

Gaz vanası kapalı ise kombi çalışmaz. Doğalgaz petekleri nasıl temizlenir? size bu konuda bilgi vermek için ustalarımız size telefonunuz kadar yakın. Kombi arızasının giderilmesi neticesinde son bir araştırma yapılıp, ileride aksi sonuçları tetikleyebilecek başka küçük sorunlar olup olmadığı tespit edilir. Petek Temizliğinin Faydaları alanında en önemli faydası kombinizin ve tesisatınızın ömrünü uzatır daha fazla bilgi ve fiyatları mız hakkında bide Konya geneli hizmet alanlarımız için bizi arayın. hizmeti sonrası; Petekler tam kapasite çalışarak evinizi sıcacık yapar. Tesisat Yıkama, yenileme, temizliği ya da tamiri halinde Konya ve Selimsultan Mahallesi geneli hizmet vermekteyiz. Konya kalorifer kazanı temizleme hizmetini doğru fiyatları yerine getirerek vermekteyiz. Metalin aşınması sonucu ile havlupanlarda, radyatörlerde, kalorifer tesisatında sudaki kirecin de etkisiyle bir tortu tabakası oluşur. kombi servisi hususunda uzman kombi tamircisi ustası ve ustalarımız her daim Konya geneli 7/24 hizmet vermektedir. 

Kalorifer petek temizliği nasıl yapılır? gibi sorularınız için bizi Konya geneli arayabilir ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Doğalgaz faturanız kullandığınız ısıya göre fazla geliyorsa, evdeki en son peteğiniz ısınmıyorsa biz petek yıkama işlemini önermekteyiz. Şebeke suyundaki kirecin çökmesiyle meydana çıkan tortunun zamanla balçıklaşmaya sebep olmaması için sistem dahilindeki tüm petekler, tesisat ve kazan da dahil olmak üzere düzenli aralıklarla temizlenmelidir. 

Petek temizleme aşamasında son olarak makina sistemden sökülür kombi filitreleri temizlenir. Petek Temizliği Konya gibi şehirlerde suyun yapısından dolayı sistemin arasında tortu ve kireç oluşmasıdır. Petek temizliği düzenli olarak yaptırıldığında, daha kısa süren bir uygulama olsa da yeni aşamalar ile eskisine göre daha yalın bir işlemdir. Bizim yaptığımız makineli tesisat ve petek temizliği süreci çok farklı bir işlemdir.