Konya Klima Bakım Fiyatları

Kombi ve Klima Tamir Bakım Montaj Servisleri
Yetkili Kişi : Klima Bakım Onarım ve Montaj Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

Konya Klima Bakım Fiyatları

0554 442 5342

Konya Klima Bakım Fiyatları

Doğalgazın yanabilmesi için yuzde 5-15 içerisinde karışım yapması gerekir ki, karışım bu oranın altında ya da üstünde olursa yanmaz ve mükemmel yanma karışımı % 9 doğalgaz %91 havadır. Kombi bakımı sırasında karbondioksit/oksijen fan kanatları temizlenir. Konya kombi servis olarak, kombi servis hizmeti işçilik ve parça garantisi dahilinde olup, hususunda uzman ve tecrübeli servis elemanlarımızca verilmektedir. hızlı ve güvenli servis hizmetimiz tüm bölgeler için geçerlidir. 

7/24 garantili kombi tamir ve kombi metod servis hizmetlerinden yararlanmak için telefonlarımızı arayabilir ücretsiz servis kaydı yaptırabilirsiniz. Neden Kombi Bakımı? ileriye dönük olarak tertemiz ve çaba gerektirmeyen cihazları sizlerde kullanmak istersiniz. Kombi servisi ekibimiz cihazlarınızın her yıl periyodik bakımına alınmasını önermekte, çünkü bildiğiniz gibi her kış aktif olarak çalışacağı için pislenme ve sorunlar ile karşılaşma olanağı ileri olacaktır . 

Kombinize arıza koşulunda kendiniz müdahale etmemeniz gerektiği gibi; tesisatçı, elektrikçi gibi branşı bulunmayan kişilere kombinizi emanet etmeyin ve en güvenilir çözüm için çağrı merkezimizden randevu alınız. Kombiler her evin vazgeçilmezleri içinde ilk yerini almaktadır diyebiliriz. Kombinizde oluşacak tüm arızalar için sadece 1 telefon kadar uzağınızdayız. Kombi Gaz Ayarı doğalgaz son yıllarda sadece büyük şehirlerde değil tüm Türkiye de en çok kullanılan yakıt haline gelmiştir ve bu oran artmaktadır. . Kapasite ayarı yapılır, bacadan yanmamış giden gaz sınırlandırılmış olur. Bakımlı bir kombi % 20' lere varan enerji tasarrufu sağlar. Güler yüzlü ekiplerimiz mutlaka klima arızalarınıza çözüm üreteceklerdir. Arıza durumlarında ihtiyaç duyulduğu anda, kendi bünyesinde kurmuş olduğu eğitimli, deneyimli ve dürüst teknikerleri neticesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Hacıyusufmescit Mahallesi faaliyet gösteren firmamız, Konya tüm bölgelerine hızlı ve emniyetli bir boyutda hizmet vermektedir. Konya genelinde kombi servisi, kombi arızalarının giderilmesi yıllık bakımlarının yapılması ve peteklerin temizliği için bize ulaşabilirsiniz. 

Kış aylarının sıcak geçmesi, kombinizin sorunsuz çalışması için petek temizliği ve kombi bakımı ihmal edilmemesi gereken bir konudur.