Konya Halı Yıkama Yerleri

Halı ve Koltuk Yıkama Yerleri
Yetkili Kişi : Halı Yıkama Yerleri Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

Konya Halı Yıkama Yerleri

0553 940 4206

Konya Halı ve Koltuk Yıkama Firmaları

Halılarınızı elde yıkayarak istediğiniz temizliği elde edemezsiniz. Konya halı yıkama olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Konya firmamızın sunduğu hizmetler; halı yıkama, ipek halı yıkama, antika halı yıkama, kilim, battaniye ve yorgan yıkama, yerinde koltuk yıkama, overlok ve yerinde halıfleks yıkama işleridir. Fırçalama uygulaması sonrası Nepal halı yıkamasında hızlı ve seri bir biçimde gelberi ile durulama yapılır. 

Yün yorgan yıkama sürecinde yıkama suyu sıcaklığı 25°C üzerine çıkmamalıdır. Halılarınızı elde yıkamak hem zahmetli hem de çok etkili değildir, ancak birinci sınıf bir temizlik halılarınızı dipten aşağıya kusursuz boyutda temizler ve sizlere kusursuz boyutda teslim eder. 

Bütün halıları aynı kalitede ve aynı cins gözüyle görürseniz, halılarınız zarar görebilir ve hatta kullanılmaz hale gelebilir. Sorunsuz ve kaliteli bir boyutda halı yıkamalarınızı gerçekleştiriyoruz. Yıkanmayan halılar öyle bir koşul alır ki hem kendine hem de, kendiyle birlikte bulunduğu yerdeki insan sağlığına zarar verir. Konya içerisinde fabrikamız koltuk yıkama hizmetini her mevsim vermektedir. 

Konya fabrikamızda rengi karışan halıların rengi düzeltilir.