Konya Buderus Servisi

Kombi ve Klima Tamir Bakım Montaj Servisleri
Yetkili Kişi : Kombi ve Klima Servisi Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

Konya Buderus Servisi

0554 442 5342

Konya Buderus Servisi

Yuvalarınızı bir kış boyu ısıtan kombilerinizin bakımını ertelememeniz gerekir. Yıllık kombi bakımında genel kontrol yakın zamanda sorun çıkaracak aksamlar hakkında kullanıcıya bilgi verilir. Tek eşanjörlü (birleşik eşanjör) kombilerde üç yollu vana gibi ilave ekipmanlar gerekmediği için arıza oranları düşmektedir. Kombi, bir ev ya da işyerinin hem ısıtma hem de sıcak su ihtiyacını karşılayan bir cihazdır. Kombi sistemleri kişilerin istedikleri zaman istedikleri kadar bağımsız ısınmalarını sağlar. Bize ulaşan her bakım ve arıza talebi kesinlikle karşılık görür iken, bu nedenle de bakımını ve onarımını yaptığımız tüm ürünleriniz garantimiz kapsamındadır. Profesyonel metod elemanları, modern metod servis ekipmanları ve uzman servis desteği ile Konya kombi servisi hizmeti veren firmamıza ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilirsiniz. 

Evinizde ya da işyerinizde kullandığınız klimalarınızın her ihtiyacınızı firmamızın deneyimle personeliyle en kaliteli hizmet prensibi ilkesi ile çalışmaktayız. mobil araçlarımızla tüm bakım, onarım ve tamir hizmetlerinize anında müdahele ediyor, ve uzman ekibimiz sizi her konuda bilgilendiriyor. 

Petek temizliği ücreti hakkında derinlemesine bilgi edinmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Konya kombi servisi size uygun fiyat garantisini sunmaktadır. Kombiler Ateşleme sistemine göre pilot alevli ve elektronik ateşlemeli olmak üzere ikiye ayrılırlar. 

Metal olması sebebi ile bakır borunun evlerde meydana gelebilecek yangın olaylarında etki oranı yok denecek derecededir.