Konya Boya Badana Tadilat Firmaları

Boya Badana ve Dekorasyon Firmaları
Yetkili Kişi : Tadilat ve Dekorasyon Firmaları Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

Konya Boya Badana Tadilat Firmaları

0553 940 4206

Konya Boya Badana Tadilat Firmaları

İş hayatında yoğun stres ve çalışma saatlerinden sonra şehrin kalabalığında trafiğe ve kalabalık insanların arasına karışan herkes, ses gürültüsünden dolayı daha fazla zarar görüyor. İşi Zamanında teslim, uygun fiyat garantisi ve un uygun boya badana fiyatları vererek Konya geneli hizmet vermekteyiz. Konya mobilya ve dekarasyon tadilatlarını projelerinizi mimarlarımız tarafından tasarlayıp hayata gecirebiliyoruz. Konut arasında yıkılmasını istediğiniz duvar, kapatmak istediğiniz balkon olabilir. Eski evinizi en modern hale getirmek isterseniz, size bütün tecrübelerimizi sunacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Lavabo tıkanıklığı açma hizmetini uzman tesisatçılardan almanız için bundan böyle hiçbir engeliniz kalmadı.

Konya ve yakın çevre Karaciğan Mahallesi faaliyet göstermekteyiz. Ev duvar kağıdı kaplama ve ofis işlerinizde sizlere gerekli sunumu yapabilecek olan ustamız hemen her konuda fikirlerinizi alarak yükümlülüklerini gerçekleştiriyor. Her sabah kalktığımızda yüzümüzü yıkadığımız, makyaj yaptığımız ya da tıraş olduğumuz yer hem derli toplu olmalı, hem de göze hitap etmelidir, bu nedenle banyo dolabı hayatımızın fark edilmeyen vazgeçilmezlerindendir. 

Konya ev, atölye, bina, ofis gibi birçok kullanım alanının elektrik tesisatları için spesifik çözümleri önce projelendirip sonra, uygulamaya koyacak niteliklerle sizlere kusursuz hizmet vermeyi amaç edinmekteyiz. 

Balkon, tuvalet, banyo, mutfak her türlü ıslak zemin fayans işleriniz için bizi arayınız. Her bütçeye ve her mekana uygun tasarımlar yapan Demirhan Dekorasyon, ev dekorasyonunda sadece salon ve mutfak dekorasyonlarında değil, banyolara da aynı özenin gösterilmesi gerektiğininin bilincindedir. Çatı yapımında ahşap yada çelik konstrüksiyonlar kullanılır. anahtar teslim işlerinizde ve elektrik tesisatı ile ilgili problemlerinize de garantili ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Saç ve kıllar eğer giderde birikmeye başlarsa, bir süre sonra yumak haline gelecektir. Banyo dolaplarının yanında duşakabin seçimleri de banyonuzun dekorasyonununda önemli bir yer almaktadır.