Konya Asansör Firmaları

Asansör Bakım Onarım Firmaları
Yetkili Kişi : Asansör Tamir Yerleri Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

Konya Asansör Firmaları

0554 442 5342 

Konya Asansör Tamir Bakım Yerleri

Bir bina inşa ederken üzerinde en çok duracağınız konu asansör olmalıdır. Kontrol ekibimizin asansör uygunluğu kontrolünden sonra asansörünüz problemsiz ve en iyi bir yapıda teslim edilir. Asansör bakım sözleşmesi için gerekli ve yeterli belgelere sahip firma özelliği taşımaktadır. Asansör Periyodik bakım hizmetlerimiz alannında uzman ve tecrübeli ekiplerimizce verilir. Temel prensibimiz her çeşit asansörü kaliteli ve sorunsuz olarak tesis etmek ve yapmaktır. Binanızdaki asansörler kullanım şartlarına da bağlı olarak belli bir ömre sahiptir. Sağlamakta olduğumuz asansör tasarımı, montaj ve servis işlerini müşteri ihtiyaç ve beklentilerini ön planda tutarak, çevreye ve topluma duyarlı bir firma olarak mümkün olan en kısa zamanda ve kaliteli olarak gerçekleştirerek memnuniyeti üst düzeyde tutmak, kalite politıkamızdır. Asansörde kullanılan metallerin cins ve özelliklerine göre kullanım ömrü değişebilmektedir. İncelenmesi yapılan proje alanının gerekli çizimleri mühendislerimiz tarafından hazırlanır. 

Sektördeki bu çetin yola çıkarken “Güvenliğiniz bizim elimizde…” sloganını seçerek de aslında yüklendiğimiz yükün bilincindeyiz. Asansör Firmasının saygın bir Onaylanmış Kuruluş tarafından alınmış CE Sertifikasına sahip olması gerekmektedir. 

Asansör bakımında,Aşırı yük sisteminin kontrolü yapılmaktadır. Asansör revizyonunun getireceği avantajlarda, güvenlik standartlarının arttırılması sonucunda daha güvenilir bir kullanım sağlanmış olur. Asansör modernizasyonu asanör rayları ve titreşim sorunlarını en az seviyeye gelmesine yardımcıdır. İsteklerinize göre bakım,onarım yapıp, asansör montajının yapılması ve en son kontrolleri yapıldıktan sonra sizlere teselim edilir. Asansör Servisi ve Bakımda, elektrik ve elektrik tesisatının tüm şema planlarını inceler.