Konya AEG Beyaz Eşya Servisi

AEG Beyaz Eşya Servisi Konya
Yetkili Kişi : Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

 

Konya AEG Beyaz Eşya Servisi

 554 442 53 42

 
 
 
 
Çağdaş yaşamın ve bilinçlenmenin bir getirisi olarak doğalgazla birlikte kombiler de yavaş yavaş daha çok haneye girmeye başlıyor. Kombiniz isterseniz olsun, isterseniz diğer markalar olsun fark etmez her marka kombiniz için bakım, montaj ve arıza onarım ihtiyaçlarınızda hizmetinizdeyiz. kombi bakım ve onarım kapsamında mutlaka müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Konya tesisat merkezi servis çalışmaları mevzusunda uzman ekibi ile tesisat yıkama çalışmaları vermektedir. amacımız cihazda kaynaklanan problemi en hızlı ve kaliteli durumda çözüme kavuşturmaktır. Kombi tamir ve bakım servisi mizden almış olduğunuz kombi servisi ve kombi bakımı hizmetlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi mevcuttur. Konya genelinde uzman ve tecrübeli kadromuz ile 7 gün 24 saat %100 kesin çözüm ekonomik fiyat ve garantili hizmet sunmaktayız. 

Konya geneli firmamız kurulduğu günden bu yana kombi çözüm hizmetini hızlı bir biçimde gerçekleştirmeye ve işlerini daha da kaliteli bir hale getirmeye devam etmektedir. Kombilerin, yılda sonbahar ve ilkbahar aylarında kombi servis firmaları tarafından bakımlarının yapılması önemlidir. Profesyonel hizmet veren firmalara rakip olarak ortaya çıkmış son derece belgesiz ve bu alanda deneyimsiz firma da bulunmaktadır. 

Temizlik uygulaması ortalama 2 - 3 saat sürmektedir. kombi, kazan, yoğuşmalı kombi modellerinde aşama servis hizmeti sunmaktayız. Konya kombi servisi olarak kombi ve peteklerde meydana çıkan su kaçaklarını da kırmadan buluyoruz. Doğalgaz faturalarının birinci sınıf gelmesi tüketiciye gerekli bilgi verilmediği içindir. Kombi bakımı yapıldıkdan sonra, cihaz çalıştırılıp kontrol edilir. kalite ve güvenden ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Konya genelinde hizmet kalitemizi her geçen gün arttıran firmamız,endüstriyel soğutma sistemleri,kombi,klima,beyaz eşya ve benzeri makine ve cihazlarınıza kusursuz servis hizmeti vermekteyiz. Her Marka Kombi Servis, Bakım ve Montajı için ileri ekibimizle hizmet vermekteyiz. Yapılan işlemin işlevsiz olduğu da düşünülürse bu aşaması gereksiz maliyet ve zaman kaybı olarak değerlendirebiliriz. Bakım sonrası tüm gerekli testler Konya kombi servisimizde yapıldıktan sonra, size teslim edilir. 

Uzun süredir bakım yapılmamış ve ciddi bir tabaka oluşmuş kalorifer peteklerinde ki temizliği yapabilmek için daha çok kimyasal ilaç kullanmak gerekir bu gibi sebeplerle petek temizleme fiyatları değişkenlik göstermektedir. Çağıracağınız servisin işleri iyi bilen eğitimli personeller olduğundan doğru olun. 

Ortamescit Mahallesi de faaliyet gösteren firmamız,Konyanın tüm bölgelerine hızlı ve emniyetli bir biçimde hizmet vermekteyiz. kombi servisi, siz müşterilerinin memnuniyetine değer veren bir servis olarak adını duyurmuştur.